O Nas

“POPRAWIAMY, NIE ZMIENIAMY”

Derma Instytut to znane miejsce na mapie Wrocławia, z usług naszych specjalistów od medycyny estetycznej pacjenci korzystają już od  2015 roku.

Filozofią naszych działań jest wysoka jakość produktów , która gwarantuje bezpieczeństwo zabiegów, komfort dla pacjenta w trakcie ich wykonywania oraz doskonałe i długotrwałe efekty.

Nasz zespół to ludzie z pasją, stale podnoszący swoje kwalifikacje w kraju i za granicą. Odbywają szkolenia z różnych dziedzin medycyny i kosmetologii. Zawsze są na bieżąco z nowościami i istniejącymi trendami.

Pod koniec 2019r. odświeżyliśmy markę Derma Instytut i zmieniliśmy lokalizację na bardziej dogodną i komfortową. Dzięki tej zmianie mogliśmy wykończyć i wyposażyć przestronne gabinety w najnowsze urządzenia, oferując tym samym nowości z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.

Cel który wyznaczamy sobie w trakcie pracy z Państwem to naturalność i uśmiech na twarzach naszych zadowolonych pacjentów . Motto Derma Instytut  brzmi – poprawiamy, a nie zmieniamy!

Dodatkowo dla Państwa wygody, nasi specjaliści przyjmują również w Warszawie, Lublinie i Kościanie, są to gabinety współpracujące z marką Derma Instytut. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas w jednych z tych miejsc!

 

 

Jakub Wyszyński

Jakub Wyszyński ukończył Uniwersytet Medyczny w Lublinie.
Odbywał praktyki w Polsce (m.in. Szpital MSWiA w Warszawie) i za granicą (Meksyk, Portugalia).

Adrian Okoń

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Wykonuje profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Na pierwszym miejscu stawia satysfakcję pacjenta oraz jak najlepsze efekty przeprowadzanych zabiegów. Jest uczestnikiem licznych szkoleń uprawniających do wykonywania zabiegów z zastosowaniem między innymi toksyny botulinowej czy kwasu hialuronowego.

Dzięki precyzji i manualnym zdolnościom, a także głównej  specjalizacji w zakresie stomatologii, doskonale zadba o idealne proporcje twarzy.

Wspólnie z zespołem kliniki stara się w jak najlepszy, profesjonalny i holistyczny sposób sprostać nawet najtrudniejszym oczekiwaniom naszych pacjentów.

Sonia Narkiewicz

Koordynator ds. szkoleń, kosmetolog.
W naszym Instytucie Pani Sonia m.in. odpowiedzialna jest za prawidłowy przebieg szkoleń – stale wspólpracuje z Urzędami Pracy oraz placówkami dyspnującymi środkami Unijnymi.
Utrzymuje stały kontakt z Naszymi kursantami, a także dba abyśmy sami stale podnosili swoje kwalifikacje wyszukując dla Naszego zespołu szkoleń w kraju i za granicą.
Swoje doświadczenie jako kosmetolog zdobywała w renomowanych klinikach. Jest zwolenniczką terapii łączonych, co jest w pełni zgodne z duchem naszego zespołu.

Przemysław Łabędzki

Dyplomowany makijażysta i linergista. Specjalizuje się w makijażu permanentnym brwi metodą pudrową / ombre. Jego celem jest uwydatnić Twoje piękno, abyś czuł/a się wyjątkowo, a zarazem był/a sobą.
Niezmiernie ważne jest aby wykonany makijaż był spójny z Twoją urodą, oraz dodawał Ci pewności siebie.

Przemek jest osobą o wysokim poczuciu estetyki, dlatego podczas konsultacji, wspólnie z Tobą tworzy wizualizację makijażu, spersonalizowanego tylko dla Ciebie. Do zabiegu makijażu permanentnego, przystępuje po ustaleniu i zaakceptowaniu wszystkich szczegółów dotyczących pigmentacji estetycznej.

Za największą wartość uważa, Twoje zadowolenie i radość wynikającą ze zmiany!

Marcin Janusek

Marcin Janusek, właściciel kliniki Derma Instytut, jest specjalistą w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii. Od 2014 roku systematycznie pogłębia swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach dotyczących medycyny estetycznej w kraju i za granicą. 

W swojej pracy najczęściej wykorzystuje metody wypełniania tkanek na bazie kwasu hialuronowego, zabiegi z użyciem laseroterpii oraz mezoterapię.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie staży w Mediolanie i Bergamo oraz uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii w kraju i zagranicą.

Stawia na dokładność i precyzję wykonywanych zabiegów, a co za tym idzie oczekuje efektu oraz zadowolenia i satysfakcji swoich pacjentów. W swojej pracy kieruje się zasadą zachowania naturalnego wyglądu nie poddającego się presji czasu.