LIPOTRANSFER – przeszczep tłuszczu Easy Fat dr Goisis

  • Cena: 6500 PLN
  • Czas zabiegu: 120 - 180 min
  • Znieczulenie: nasiękowe / chirurgiczne

Zalecenia pozabiegowe

W ciągu 7 dni po zabiegu, zalecamy unikanie ćwiczeń na siłowni oraz nie korzystanie z sauny. W ciągu 14 dni po zabiegu nie powinny być wykonywane inne zabiegi kosmetyczne w miejscach podania preparatu.

Lipotransfer Easy Fat to zupełnie nowy wymiar medycyny regeneracyjnej. Jest to innowacyjny proces, który bezpiecznie i skutecznie wypełnia i rewitalizuje skórę, dzięki czemu zapewnia pacjentowi pełną satysfakcję.
Zabieg polega na pobraniu tkanki tłuszczowej i jej składników komórkowych z okolic biodra lub innej okolicy i przygotowaniu jej w kilku prostych krokach do bezpiecznego podania w okolice, które wymagają wypełnienia i regeneracji. Metoda pozyskiwania preparatu CGF – skoncentrowanych czynników wzrostu i komórek macierzystych CD34+ z krwi po to, aby zadziałały one jako stymulator regeneracji skóry twarzy, jest znana i bardzo popularna. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę z tego, że najcenniejsze komórki macierzyste w naszym organizmie pochodzą z tłuszczu.
System Easy Fat dr Goisisa jako jedyny pozwala na przeprowadzenie zabiegu lipotransferu oraz wypełniania ubytków skóry stanowiąc tym samym alternatywę dla stabilizowanego kwasu hialuronowego. Dr Goisis opatentował do tego zabiegu nową kaniulę o średnicy 2 mm z tępym końcem i sześcioma portami.

Jak się przygotować do zabiegu?
– W dniu zabiegu Pacjent nie powinien przyjmować aspiryny i innych leków zaburzających krzepliwość krwi. Przed terapią zaś należy powiedzieć lekarzowi o przyjmowanych regularnie lekach, 
– Nie powinno się pić alkoholu w dniu wykonywania zabiegu, 
– Przed zabiegiem skórę należy umyć i niczym nie smarować.

Jak będę czuć się bezpośrednio po zabiegu?
Bezpośrednio po zabiegu mogą pojawić się niewielkie zasinienia, zaczerwienienie, delikatny obrzęk i lekki ból w miejscu przeszczepu tłuszczu oraz w miejscu jego pobrania – dolegliwości te są krótkotrwałe.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?
Rezultaty zabiegu utrzymują się przez wiele lat – w zależności od ilości wstrzykniętej tkanki tłuszczowej oraz indywidualnych predyspozycji pacjenta.

Powikłania/ Objawy uboczne
Ponieważ metoda EASY FAT wykorzystuje własną tkankę tłuszczową pacjenta jest w 100% bezpieczna. Jednorazowa precyzyjna kaniula zmniejsza dyskomfort pacjenta oraz ryzyko uszkodzenia naczyń. Zabieg nie wyłącza pacjenta z aktywności zawodowej.

Wskazania

Lipotransfer – twarz:
– wyraźne zmarszczki i bruzdy
– opadająca skóra
– wolumetria
– niedobór tkanki tłuszczowej, zapadnięte policzki
– asymetria twarzy
– blizny potrądzikowe i pourazowe
– korekta kształtu i rozmiaru ust

Lipotransfer – ciało:
– pourazowe ubytki skórne,
– powiększanie pośladków,
– blizny i nierówności
– asymetrie
– odbudowa naturalnej tkanki po usunięciu implantów

Przeciwskazania

– choroby nowotworowe,
– aktywne zakażenia skóry o etiologii bakteryjnej, wirusowej oraz grzybiczej
– przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
– niewyrównana cukrzyca
– zaburzenia krzepnięcia krwi,
– skłonność do bliznowców,
– epilepsja oraz choroby psychiczne,
– ciąża lub karmienie piersią,
– nierealistyczne oczekiwania pacjenta,

Derma Instytut

Wrocław
ul. Smardzowska 3a/4

Skontaktuj się z nami
+48 565 453 739 info@dermainstytut.pl
Zapisz się na zabieg
Zapisz się na zabieg