Męskie brwi

  • Cena: od 950 zł
  • Czas zabiegu: od 2 do 3 godzin
  • Znieczulenie: miejscowe

Zalecenia pozabiegowe

Po zabiegu pigmentacji należy szczególnie dbać o skórę w pigmentowanym miejscu. Nie należy jej dotykać, trzeć ani myć mydłem. Należy unikać promieniowania słonecznego, sauny, basenu i solarium. Na okres gojenia się skóry warto również zrezygnować z zabiegów SPA. Pamiętaj, aby po zabiegu stosować się do zaleceń linergisty i stosować jedynie polecone przez niego kosmetyki.

Makijaż permanentny męski

Makijaż permanentny przestał być domeną kobiet. W obecnych czasach sprzęt i umiejętności linergisty pozwalają go robić w tak precyzyjny sposób, że coraz śmielej sięgają po niego również mężczyźni. Profesjonalnie wykonany makijaż permanentny męski, umiejętnie podkreśla atuty i skutecznie maskuje defekty wyglądu. Gwarantuje przy tym niezwykle naturalny efekt, co jest szczególnie istotne dla panów, zazwyczaj chcących swoje zabiegi upiększające zachować dla siebie.

Praca z mężczyznami ma nieco inny charakter niż z kobietami, które znacznie częściej odwiedzają gabinety makijażu permanentnego i mają na ten temat dużo szerszą wiedzę. Linergista musi mieć świadomość, że mężczyzna nawet jeśli już zdecydował się na zabieg, nie będzie do niego tak mocno przekonany jak kobieta.

Kluczowe jest tu pierwsze spotkanie, podczas którego należy przekazać mu jak najwięcej faktów dotyczących zabiegu, aby rozwiać jego ewentualne wątpliwości. Mężczyźni zwykle działają racjonalnie, a nie emocjonalnie. Sama perspektywa lepszego wyglądu nie wystarczy. Facet musi wiedzieć, jak działa urządzenie, jak przebiega zabieg, czy jest bezpieczny dla zdrowia, itd. Trzeba być więc przygotowanym na szereg pytań technicznych.

Mężczyźni zwykle nie lubią igieł, więc ten aspekt jest dla nich dosyć istotny, choć mogą nie przyznać się do lęku przed bólem. Mimo to warto podkreślać fakt, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Jego dodatkowym atutem będzie bezproblemowość: raz podejmujesz wysiłek, a efekt masz na długie miesiące.

Wraz ze stałym wzrostem zainteresowania panów dbaniem o wygląd będzie też rosnąć ich zainteresowanie makijażem permanentnym. Warto uwzględnić to w swojej ofercie i być przygotowanym na coraz częstsze wizyty mężczyzn w gabinecie.

BRWI

Cienkie i przerzedzone można doskonale i naturalnie zagęścić, stosując metodą tzw. włoskową lub ombre – linergista dorysowuje na skórze nowe cienkie włoski w kolorze naturalnych brwi. Efekt jest bardzo naturalny.

Wskazania

  • ubytki w brwiach

Przeciwskazania

  • aktywna infekcja wirusową
  • aktywna opryszczka,
  • cukrzyca lub łuszczyca,
  • stosowanie preparatu na porost rzęs (na miesiąc przed zabiegiem należy go odstawić),
  • infekcje lub choroby oczu,
  • leki sterydowe.
Derma Instytut

Wrocław
ul. Smardzowska 3a/4

Skontaktuj się z nami
+48 565 453 739 info@dermainstytut.pl
Zapisz się na zabieg
Zapisz się na zabieg